PL GB DE

+48(12)2100202

Łącza do serwerów

Rzędy regałów serwerowych

Z siecią ponad 550 Gbit zapewniamy bezpieczeństwo działania serwerów, gwarantujemy bardzo wysoką dostępność i profesjonalną obsługę. Dobre łącza internetowe są niezbędne do zapewnienia prawidłowej pracy serwerów

Firma "Serwery Dla Ciebie" wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną, za którą możesz oczekiwać także wysokiej jakości i dostępności. I to właśnie otrzymasz! Kto by chciał zapłacić choćby niewielką cenę, kiedy na Twoją obecność w internecie czekają tylko problemy z dostępem, a Twój serwer gier ma całkowicie nieakceptowalne czasy dostępu ping? Sprawdź nasze rozwiązania!

czytaj dalej

Datacenter

Widok na zewnątrz - Datacenter

"Serwery Dla Ciebie" całkowicie wyprzedzają standardy - ośrodki obliczeniowe w których posiadamy serwery całkowicie odpowiadają wymogom europejskich wielkich banków!

"Serwery Dla Ciebie" od roku 2006 nieustannie dążą do jednego celu: zaoferować niezawodne usługi serwerowe za niewiarygodnie atrakcyjne ceny. Ostatecznie stawiamy na wysokozmodernizowane techniki oraz na nasze dwa najnowocześniejsze na świecie ośrodki obliczeniowe. Ma się rozumieć dysponujemy pełnym profesjonalnym wyposażeniem, takim jak klimatyzacja, ochrona przeciwpożarowa, nieprzerwane dostawy prądu, generatory prądu w sytuacjach kryzysowych, monitoring i wiele więcej!

czytaj dalej

Pewna uczciwość

  • Stała cena dla całego
    abonamentu
  • Gwarantowana najlepsza cena
  • Stawiamy serwer do 24 godzin

Łącze 440 Gbit

Maksymalna szybkość
440 Gbit przez bezpośrednie
połączenie do sieci Internet.

Zobacz jak wydajne są nasze serwery!

Pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie
dostępni 24/7 przez 7 dni
w tygodniu o każdej porze!

Infolinia: (22) 102 15 55