PL GB DE

+48(12)2100202

Przygotowaliśmy dla ciebie bogatą ofertę serwerów. Oprócz atrakcyjnej ceny i dużej mocy, nasze serwery działają w oparciu o  najlepsze systemy wirtualizacji. Dzięki temu zapewniamy wysoką wydajność i optymalizacje. Wybierz właściwy pakiet dla siebie. Służymy fachową pomocą przy wyborze odpowiedniej oferty dla twoich potrzeb.

Serwery, którymi dysponujemy mają podwójne zabezpieczenie, każdy jest wyposażony w zasilanie redundantne. Nasze Data Center korzysta z podwójnego źródła zasilania i posiada generatory prądotwórcze. Twoje dane przed awariami dysków chronią zaawansowane macierze RAID.

Dostosowujemy nasze serwery pod twój system operacyjny. Serwer VPS z Windows Server lub dystrybucja systemu Linux mogą być sterowane zdalnie, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania. W każdym miejscu i o dowolnej porze.

Nasze serwery to wygoda. Sieć o przepustowości 1,15 Tb/s zadowala, daje wiele możliwości i jest konkurencyjna na rynku. Komfort i wygoda użytkowników jest dla nas najważniejsza. Wychodzimy także naprzeciw dzisiejszemu Internaucie, który oczekuje stron internetowych ładujących się w ciągu kilku sekund. Portale ulokowane na naszych serwerach spełniają te wymagania w pełni.

Na rynku informatycznym możesz wybrać wiele opcji zarządzania swoimi danymi sieciowymi. Jednak to tanie serwery VPS pozwolą zminimalizować koszt. Nasza firma posiada konkurencyjną ofertę na rynku – najlepsza cena i jakość usługi są gwarantowane. Nasze systemy są monitorowane przez administratorów przez całą dobę. Dbają oni o bezpieczeństwo twoich danych.

Pewna uczciwość

  • Stała cena dla całego
    abonamentu
  • Gwarantowana najlepsza cena
  • Stawiamy serwer do 24 godzin

Łącze 440 Gbit

Maksymalna szybkość
440 Gbit przez bezpośrednie
połączenie do sieci Internet.

Zobacz jak wydajne są nasze serwery!

Pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie
dostępni 24/7 przez 7 dni
w tygodniu o każdej porze!

Infolinia: (22) 102 15 55