PL GB DE

+48(12)2100202

Jesteśmy firmą, która oferuje najtańszy hosting na rynku. Nie wiesz jaki będzie najlepszy dla twojej działalności? Nasi fachowi doradcy pomogą wybrać odpowiedni pakiet. Nasz hosting spełni twoje oczekiwania i zapewni bezpieczeństwo. Każda usługa jest modyfikowana pod indywidualne potrzeby każdego z klientów.

Na rynku możesz spotkać się z wieloma ofertami firm świadczących podobne usługi hostingowe. Jednak u nas gwarantujemy ci najlepszą cenę i bardzo wysoką jakość obsługi.

Hosting stron umożliwi promocję twojej firmy w Internecie, dzięki niemu bezpiecznie będziesz mógł prowadzić sprzedaż swoich usług lub produktów.

Jak to działa? Wydzielamy dla ciebie przestrzeń na dysku. Zabezpieczamy przed dostępem osób niepowołanych. Dajemy ci dostęp do panelu, gdzie możesz dokonać niezbędnej konfiguracji według własnych potrzeb. W razie kłopotów – nasi specjaliści są do twojej dyspozycji. Ich wiedza pozwala znaleźć odpowiedź na każde pytanie i rozwiązanie każdego problemu.

Hosting stron www

Jeśli planujesz zając miejsce w sieci, to jesteśmy tu po to, by dać ci najlepszy hosting stron www. Najważniejsze jest dla nas spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów. Dlatego wsłuchujemy się we wszystkie opinie i ciągle udoskonalamy nasze usługi. Jeśli masz jakieś uwagi – czekamy na kontakt.

Jeżeli również  dbasz o wizerunek swojej strony www, to dobrze trafiłeś. Jako firma hostingowa dajemy ci możliwości stworzenia platformy, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Odwiedzających twoją stronę www nie odstraszą nachalne reklamy obecne w darmowych hostingach.

Tani hosting - zalety

Dbamy, by nasz tani hosting oprócz atrakcyjnej ceny, zapewniał sprawny przepływ twoich danych. Wciąż ulepszamy nasze usługi odpowiadające europejskim standardom.

Prywatność i ochrona twoich danych to nasz priorytet. Hosting, który oferujemy, jest zawsze bezpieczny. Co ważne, najtańszy hosting, nie znaczy gorszy - o twoją stronę www dba sztab administratorów, którzy monitorują całą sieć w naszej serwerowni i reagują w nagłych przypadkach.

Dla twojej dyspozycji

Jeżeli chcesz skorzystać ze stabilnych usług lub zawiodłeś się na innych, polskich dostawcach - skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu po to, by doradzić ci w doborze taniego hostingu dostosowanego do twoich potrzeb. Siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

Dostępność do baz danych, która wyróżnia nas od darmowych prototypów hostingu. Wydajny, czysty hosting o wysokiej przepustowości. To, co ceni sobie nasz klient w jednym miejscu.

Pewna uczciwość

  • Stała cena dla całego
    abonamentu
  • Gwarantowana najlepsza cena
  • Stawiamy serwer do 24 godzin

Łącze 440 Gbit

Maksymalna szybkość
440 Gbit przez bezpośrednie
połączenie do sieci Internet.

Zobacz jak wydajne są nasze serwery!

Pomoc techniczna

Jesteśmy dla Ciebie
dostępni 24/7 przez 7 dni
w tygodniu o każdej porze!

Infolinia: (22) 102 15 55